Ви є тут

Робочий візит на виробництво ТМ Negotsiant

Команда Асоціації крафтових дистиляторів України мала чудову нагоду побувати з робочим візитом в гостях у Валентина Бабія, ТМ Негоціант.

Виробництво Валентина не велике, але вся продукція ТМ Негоціант вражає своєю унікальною рецептурою. Вина, дистиляти, джини, лікери та віскі - усі напої мають свою індивідуальність та історію. 

Вся дегустація була пронизана сімейними історіями та легендами про походження напоїв. Дуже здивувала лінійка ягідних лікерів, особливо вишневий лікер на основі джина. 

Крім класичних смаків типу Джина та Віскі в арсеналі напоїв Валентина є стародавні українські рецепти, такі як Варенуха. Це - традиційний міцний український напій, який народжується шляхом упарювання ботанічних компонентів, таких я сухофрукти, спеції та прянощі у певному об'ємі натурального високоякісного дистилята та подальшому виморожуванні відфільтрованої суміші.

Серце дистилярії Валентина особливе місце – парк бочок. Там живе магія та ангели. Ми там провели багато часу за дегустацією та розповідями про технологію та родинні бочки.

У Валентина є конкретний план розвитку своєї справи та ідеї нових продуктів. Ми будемо підтримувати та робити все можливе, щоб український крафт розвивався!

Дякуємо за теплий прийом, дегустацію та гостинність! 
Далі буде!

Вам є 18 років?