Ви є тут

Хто ми

Меню розділу

Ucda

Асоціація Крафтових Дистиляторів України  –  єдина зареєстрована національна Громадська Спілка, що представляє індустрію крафтових міцних алкогольних напоїв в Україні.

Асоціація є голосом індустрії крафтових алкогольних напоїв і виступає ініціатором та захисником її інтересів на державному і місцевому рівнях.

Місія

Розвиток ринку крафтових спиртних напоїв, підтримка, просування та захист виробників галузі. Розвиток культури споживання. Розвиток малого та середнього підприємництва.

Цілі

  • Формування правил, умов і законів ринку крафтових спиртних напоїв в Україні.
  • Створення ком'юніті однодумців для обміну досвідом, знаходження і використання кращих рішень для досягнення загальних цілей.
  • Юридичний захист, допомога в ліцензуванні та легалізації, підтримка членів асоціації.
  • Допомога в просуванні товарів у торговельних мережах, маркетинг, реклама, побудова брендів.
  • Участь в міжнародних виставках, вихід на міжнародний ринок і просування брендів.
  • Освітні програми.

Наше покликання

Масштабність

Ми розглядаємо нашу діяльність в масштабі країни, ми прагнемо розвитку галузі в усіх регіонах. Ми хочемо бути присутніми на міжнародному ринку.

Причетність

Причетність дає «відчуття ліктя». Причетність  –  це коли ми поділяємо одні ідеї або цінності з іншими, і готові щось зробити для загального блага, а не тільки для себе. Причетність  –  це коли спільна справа стає поряд з нашими власними інтересами.

Співпраця

Ми будемо залучати до нашої діяльності всіх, хто може бути корисним Асоціації, ми відкриті до співпраці згідно з інтересами наших спільників і нашого Статуту.

Вплив

Ми будемо впливати на владу, будемо намагатися швидко реагувати на зміни і ситуацію.

Розвиток

Ми тільки за розвиток, ми створені заради розвитку і прогресу.

Вам є 18 років?