Ви є тут

Академія Дистиляції відкрита

Українська Академія Дистиляції розпочинає свою роботу і оголошує набір студентів

Це перша в Україні освітня платформа зі всебічного навчання майстрів дистиляції.

Ми об'єднали фахівців з усіх областей алкогольної промисловості: науково-дослідні інститути, крафтові виробництва алкогольної продукції, підприємства лікеро-горілчаної та спиртової промисловості, виробників обладнання та сировини, фахівців з маркетингу та юристів під одним дахом, щоб забезпечити повноцінне та якісне навчання, практичні заняття та дослідження.

Студенти Академії будуть мати можливість проводити певний час на сучасних виробництвах, проходити практику, а також мати змогу отримати консультації від кураторів курсів та фахівців.

Кому буде цікаво навчатися в Академії дистиляції?

 Підприємцям, зацікавленим у відкритті власного підприємства з виробництва алкогольної продукції або запуску власного бренду.

 Власникам / технологам вже існуючих підприємств із виробництва алкогольної продукції, які хочуть спеціалізуватися або вдосконалюватися в певній галузі.

 Студентам навчальних закладів, які здобувають освіту за спеціальністю «Харчові технології», «Крафтові технології» та планують кар’єру в галузі виробництва алкогольної продукції.

 Усім, хто хоче дізнатись технологію виробництва дистилятів, розібратись в категоріях та почати своє виробництво

 Виробникам крафтових напоїв, які хочуть краще зрозуміти процес дистиляції та поглибити знання про окремі категорії алкогольних напоїв

 Усім, хто цікавиться міцними напоями та працюють з алкоголем в готельно-ресторанній сфері.

Презентуємо перший повноцінний курс – Сертифікаційна Програма – Курс «Майстер Дистиляції»

Цей курс, розроблений і викладається практиками-технологами дистиляції, інсайдерами галузі, відомими майстрами-дистиляторами, науковцями. Слухачі будуть мати змогу познайомиться з реаліями повсякденних процесів дистиляції – від укладання першої цеглини до отримання готового продукту на полиці. Кожен день буде присвячений різному набору навичок і теорії дистиляції.

Теми будуть охоплювати всі ланки процесів, від теоретичних знань та практичних навичок, складових та етапів дистиляції, категорії напоїв та їх виробництво, правил сенсорного аналізу та витримки до розробки вашого бізнес-плану, будівництва вашої винокурні, юридичні знання, знання з розробки та маркетингу вашого бренду та стратегії продажів.

Курс «Майстер Дистиляції» виробнича практива

Особливість цього курсу

Деякі лекції будуть проходити на виробництвах, де ви зможете вивчити науку дистиляції, долучаючись до процесу виробництва та на практиці закріпити свої знання.

Приєднуйтесь до першого в Україні повного курсу «Майстер дистиляції».

Слідкуйте за новинами. Ми будемо розповідати про курси, про спікерів, про все, що буде вас очікувати.

Будуть подарунки та сюрпризи!

Всі подробиці та програма курсу на сайті Академії:

distillingacademy.com.ua

Всі питання:

Катерина Лавренова

067 7511110

distillation.academy.ua@gmail.co

Вам є 18 років?