Ви є тут

Всеукраїнський Форум-виставка «МІЦНИЙ КРАФТ 2020»

Всеукраїнський Форум-виставка «МІЦНИЙ КРАФТ 2020»
Craft Ukrainian Distillers & Vendor 2020

Всеукраїнський форум-виставка «Міцний Крафт 2020» - Craft Ukrainian Distillers& Vendor відбувся у жовтні 2020 року.

Захід був призначений для всіх, хто готовий і хоче розвивати своє виробництво, розвивати ринок крафтових міцних напоїв Україні, створювати напої, здатні конкурувати на міжнародному ринку. Ми хочемо, щоб ви поділилися думками і досвідом.

Міцний Крафт 2020

Щиро дякуємо усім, хто був разом із нами в цей день: учасникам, лекторам, партнерам та команді! Під дахом Асоціації нам вдалося об’єднати велику спільноту крафтових виробників, які готові розвивати ринок міцного крафту та рухатися вперед. З кожним роком нас стає все більше і більше, і це позитивна тенденція!

Форум був організований для того, щоб об’єднати вітчизняних виробників міцних крафтових напоїв для вирішення важливих питань в сфері законодавчого врегулювання своєї діяльності, а також для розширення зв’язків між виробниками, споживачами та суміжними напрямками.

Всеукраїнський Форум-виставка «МІЦНИЙ КРАФТ 2020»

Основним питанням, яке підіймалося на Форумі, було обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» щодо малих виробництв дистилятів».

Всеукраїнський Форум-виставка «МІЦНИЙ КРАФТ 2020» Плачков

Дякуємо представникам з Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, зокрема Людмилі Хомічак, які підтримують український крафт. Спільними зусиллями нами було зроблено багато роботи. Віримо, що найближчим часом перед виробниками відкриються двері, вони зможуть легально працювати і споживачі переконаються в тому, що українські підприємці вміють виготовляти достойні напої!

Всеукраїнський Форум-виставка «МІЦНИЙ КРАФТ 2020» Павло Макогон

На заході також були присутні наші партнери з Агро-Продовольча Рада/Agro-Food Council та Agro News. Дякуємо за активність під час Форуму та вашу підтримку!

Також висловлюємо подяку нашим спікерам: Павлу Макогону, Вікторії Алексович, Ользі Лаукамп, Юрію Кепканову, В'ячеславу Шишу, В'ячеславу Батту, Наталії Каменевій, Ельзі Сагурі.

Дякуємо за підтримку та допомогу в організації Форуму Всеукраїнській Асоціації барменів та Асоціації сомельє України - Сергію Кодацькому та Андрію Петровському.

Всеукраїнський Форум-виставка «МІЦНИЙ КРАФТ 2020» Петровский Андрей

Всеукраїнський Форум-виставка «МІЦНИЙ КРАФТ 2020»

Всеукраїнський Форум-виставка «МІЦНИЙ КРАФТ 2020»

Всеукраїнський Форум-виставка «МІЦНИЙ КРАФТ 2020»

Всеукраїнський Форум-виставка «МІЦНИЙ КРАФТ 2020»

Дякуємо Галереї мистецтв "Лавра" за можливість організувати захід в затишних стінах вашого арт-простору!

Docker pub Family – ваші баристи готують найсмачнішу каву, а смак ковбасок під час фуршету неможливо забути й досі! Дякуємо за те, що нашим гостям було смачно та весело!

Лише об’єднавшись ми змогли зробити такий важливий захід! Чекаємо на нові перемоги та охоче приймаємо нові виклики, бо рух українського крафту уже не спинити! Крафту бути!

Щиро та завжди ваша, Асоціація крафтових дистиляторів України.

Вам є 18 років?