Ви є тут

Перший Форум крафтових дистиляторів

В Києві відбувся перший Форум крафтових дистиляторів України «МІЦНИЙ КРАФТ 2020»!

1718 жовтня 2019 року, Ясногородська страусина ферма.

Це перший в Україні Форум, присвячений крафтовим міцним напоям – дистилятам!

Це перший захід, де ми публічно заявляємо про те, що в Україні є крафтові міцні напої.

Це перший захід, де ми почнемо обговорення  можливості легалізації міцного крафту та крафтових винокурень.

Перший Форум крафтових дистиляторів

Це перший захід в Україні, присвячений міцному крафту. Це  перший захід де ми офіційно заявляємо, що  ринок крафтових дистилятів є, що він розвивається. Ми стерджуємо, що напої, які виробляють наші майстри, мають право бути представлені споживачеві й на міжнародному ринку. Ми плануємо чітко заявити про намір боротися за своє право. Ми знаємо і будемо говорити по величезний потенціал крафтового ринку, про його економічну доцільність для держави, про імідж нашої держави на міжнародному ринку, про те, що наша країна має історичні, культурні, сировинні, професійні важелі розвитку ринку крафтових напоїв, як це є в Європі та Америці. Ми довго йшли до цієї події і я сподіваюсь, що нас почують і ми зможемо спільно, всі разом, у співпраці з владою, зробити це можливим. Від цього виграють усі. Від держави до виробника та до споживача.

Перший Форум крафтових дистиляторів

Чому нам потрібні легальні крафтові винокурні?

У першу чергу  це поява унікальних українських напоїв, брендів, які здатні конкурувати на міжнародному ринку. Це імідж країни, яка має давню історію виготовлення автентичних українських міцних напоїв. Це культура споживання алкогольних напоїв.

І звичайно, головне   це десятки тисяч нових робочих місць і надходження до бюджета.

Перший Форум крафтових дистиляторів

Всеукраїнський форум «Міцний Крафт 2020» призначений для всіх, хто готовий і хоче розвивати своє виробництво, розвивати ринок крафтових міцних напоїв в Україні, створювати напої, формувати культуру споживання. Ми хочемо, щоб держава нарешті звернула увагу на нас і почала допомагати нам у розвитку. Ми хочемо залучити якомога більше людей, яких цікавить якість напоїв, культура вживання і розвиток ринку з економічної точки зору.

Перший Форум крафтових дистиляторів

Перший Форум крафтових дистиляторів України «Міцний Крафт 2020» був дуже важливим заходом для ще молодої Ассоціації крафтових дистиляторів України. Наша мета  об'єднати всіх, хто створює та виробляє крафтові міцні напої, а також фахівців, науковців  усіх, хто готовий відродити український крафт та створити разом з нами ринок міцного крафту в Україні.

Перший Форум крафтових дистиляторів

У перший день ми провели дегустаційний конкурс «Independent CRAFT», де було продегустовано 80 найкращіх зразків дистилятів та настоянок. І вперше в журі були присутні не тільки самі виробники, а ійспеціалісти алкогольної отраслі України та представники інститутів.

Перший Форум крафтових дистиляторів

Другий день Форуму був присвячений обговоренню теми «Перспективи легалізації міцних крафтових напоїв». Дискусія була дуже гарячою. Було висловлено багато ідей та бачень вирішення проблеми. Тепер наше завдання скласти дорожню карту та продумати можливі шляхи вирішення проблем.
Роботи дуже багато і треба швидко і рішуче діяти.

Перший Форум крафтових дистиляторів

Хочемо висловити особливу подяку за підримку та участь в нашому заході, за цікаві лекції, за дуже влучні та цінні поради і головне за чималий інтерес до відродження та перспективи легалізації міцного крафту в Україні.

Людмила Музичук начальник виробничої лабораторії ДП «Луцький спиртогорілчаний комбінат»
Віталій Сосницький   Голова Об'єднаної організації профспілки працівників АПК в ДП «Укрспирт»
Володимир Татарінов Генеральний директор ЧАО «Галиція Дистілери»
Оксана Ткаченко (Oksana Tkachenko)  д.т.н., науковий керівник Лабораторії сенсорного аналізу, завідувач кафедри Технології вина і сенсорного аналізу Одеської національної академії харчових технологій.

Перший Форум крафтових дистиляторів

Витряк Оксана  канд. техн. наук, доцент кафедри технології і організації ресторанного господарства КНТЕУ
Віктор Феєр   керівник ТОВ «Агрофруктсервіс», що володіє торговими марками «Паліночка» і «Перша Закарпатська Палінчарня»
Roman Kyrylenko   заст. директора з наукової та патентно-ліцензійної роботи Навчально-наукового інституту харчових технологій НУХТ
Владимир Демура  віце-президент ICC Ukraine, керівник регіонального представника МТП в Сумській області, директор ТОВ «Горобина»
Дякуємо всім, хто приєднався до нас та підтримав: Олександр ШиршиковAndrey PetrovskyGennady Borgulenko та інші.
Особлива подяка Ясногородская Страусиная Ферма та її власнику за чудовий прийом, сервіс та незабутні враження.

Не забудемо подякувати і нашій команді) ми дуже хвилювались):
- співзасновнику Асоціації Павел Макогон та «Wineidea  виноробня; студія крафтових ідей» за чудову тематичну та крафтову атмосферу, музей аламбиків та аромотеку та організацію заходу.
- почесному члену Асоціації Сергей Шевырев (сергей шевырев) нашому консультанту, дегустатору та керівнику дегустаційного конкурсу.
- офіційному юридичному раднику Асоціації Denys Chernov за фахову юридичну підтримку.
- співзасновнику Асоціації Катерина Лев СЕО & Founder платформи Craft Beverage Ukranian Spirits за чудову організацію заходу.

Це тільки початок, перша зустріч, перше обговорення. Далі на нас чекає багато роботи, багато цікавих та важливих подій та зустрічей.
Ми віремо, що все в нас вийде. Крафт того вартий!

Вам є 18 років?