Ви є тут

Переваги участі

Меню розділу

Отримай перевагу разом зі спілкою

Ми дбаємо про інтереси наших учасників. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб створити найкращі умови для бізнесу, щоб усі учасники, малі і середні, початківці та вже розвинуті виробництва, могли розвивати свій бізнес і повністю реалізувати свій потенціал.

  • Законодавча: UCDA є голосом індустрії крафтових спиртних напоїв і виступає ініціатором і захисником інтересів крафтової індустрії на державному та місцевих рівнях. Мета UCDA — поліпшити бізнес-середовище для виробників крафтових спиртних напоїв в Україні та популяризувати українського виробника в усьому світі.
  • Форуми, виставки, фестивалі: щорічно проводяться заходи, які  надають дистиляторам і їхнім ключовим партнерам можливість об'єднатися і зосередитися на розвитку, проблемах і способах їх вирішення. А також надають можливість реалізувати маркетингові програми. Учасники мають право отримати ексклюзивну знижку при реєстрації. 
  • Маркетингові програми, консалтинг: учасники мають право отримати за ексклюзивною знижкою повний пакет послуг зі стратегічного планування бізнесу: розвиток нових продуктів, розробки ТМ, етикетки, упаковки, концепції бренду. А також допомога в просуванні товарів у торгових роздрібних мережах.
  • Дегустаційні конкурси, рейтинги: учасники мають право отримати ексклюзивну знижку на участь у професійних дегустаційних конкурсах, місцевих та міжнародних. Отримувати повний звіт. Використовувати результати конкурсів у своїх маркетингових програмах. Результати конкурсів та їх огляд будуть публікуватись у галузевих виданнях та на інформаційних майданчиках. 
  • Виставки та галузеві заходи: UCDA активно просуває присутність на міжнародних, національних і великих регіональних заходах і надає знижки та цінні платформи для просування бренду.
  • Академія Дистиляції (майстер-класи, тренінги, семінари): За допомогою теоретичного матеріалу, практичних занять та дегустаційних заходів, надається якісне навчання для тих, хто хоче почати власну справу, працювати в галузі міцних алкогольних напоїв, або підняти свій професіональний рівень виробництва окремих категорій алкогольних напоїв. Члени UCDA мають певні знижки на відвідування всіх освітніх заходів.
  • Відносини із засобами масової інформації: UCDA постійно публікує на своїх інформаційних майданчиках своєчасну і надійну інформацію (соцмережі і веб-сайт). UCDA захищає і просуває крафтовий напрямок в ЗМІ і відіграє активну і центральну роль в обговореннях крафтового ринку в Україні.
  • Галузеві звіти «Тільки для членів»: UCDA періодично збирає і поширює достовірну інформацію про зростання галузі, обсяги виробництва за категоріями й інші важливі дані, що стосуються крафтової галузі.
  • Щомісячний бюлетень «Польові зведення»: щомісячний інформаційний бюлетень, присвячений учасникам, що висвітлює події асоціації, галузеві новини і новини про зміни, інновації і проблеми.
  • Журнал CraftSpiritsUA: двомісячний цифровий журнал UCDA, який містить інформацію і аналіз, які необхідні невеликим незалежним виробникам спиртних напоїв та суміжним підприємствам для роботи на сучасному ринку складних крафтових напоїв, а також для споживачів.

Привілеї членства в UCDA

Українська Академія Дистиляції   учасники отримують 10% знижку на всі курси Академії Дистиляції, маючи членство в UCDA.  Натисніть тут для отримання повного списку курсу.

CRAFT COMMUNITI -

SAVERGLASS  ми пропонуємо ціни зі знижкою для всіх дистиляторів та продавців напоїв  членів UCDA. Для нових проектів (новий клієнт або новий товар для існуючого клієнта) знижка + 5% на перше замовлення.

Дистиляційне обладнання  ми пропонуємо ціни зі знижкою для всіх дистиляторів  членів UCDA. Для нових проектів (відкриття винокурні)  +10% на перше замовлення.

Поради  учасники UCDA мають доступ до ексклюзивних знижок на додаткові консалтингові послуги (створення напоїв, корекція смаків та аромату, виробничі процеси) та персональне навчання.

Особливі умови для членів асоціації

Особливі умови для спільників
Вам є 18 років?