Ви є тут

Партнер

Галузеве членство, клас - Партнер

щомісяця

7 500 ₴

в момент реєстрації 9 500 ₴

річний внесок

80 000 ₴
 • Члени отримують спеціальні знижки на сервісні пропозиції Асоціації, освітні програми, участь в заходах та галузевих подіях.
 • Спеціальні зустрічі з членами Асоціації за напрямками діяльності, майстер-класи, презентації.
 • Логотип на сторінці «Партнери».

Отримай перевагу разом зі спілкою

 • Законодавча: UCDA є голосом індустрії крафтових спиртних напоїв і виступає ініціатором і захисником інтересів крафтової індустрії на державному та місцевих рівнях. Мета UCDA — поліпшити бізнес-середовище для виробників крафтових спиртних напоїв в Україні та популяризувати українського виробника в усьому світі.
 • Форуми, виставки, фестивалі: щорічно проводяться заходи, які  надають дистиляторам і їхнім ключовим партнерам можливість об'єднатися і зосередитися на розвитку, проблемах і способах їх вирішення. А також надають можливість реалізувати маркетингові програми. Учасники мають право отримати ексклюзивну знижку при реєстрації. 
 • Маркетингові програми, консалтинг: учасники мають право отримати за ексклюзивною знижкою повний пакет послуг зі стратегічного планування бізнесу: розвиток нових продуктів, розробки ТМ, етикетки, упаковки, концепції бренду. А також допомога в просуванні товарів у торгових роздрібних мережах.
 • Дегустаційні конкурси, рейтинги: учасники мають право отримати ексклюзивну знижку на участь у професійних дегустаційних конкурсах, місцевих та міжнародних. Отримувати повний звіт. Використовувати результати конкурсів у своїх маркетингових програмах. Результати конкурсів та їх огляд будуть публікуватись у галузевих виданнях та на інформаційних майданчиках. 
 • Виставки та галузеві заходи: UCDA активно просуває присутність на міжнародних, національних і великих регіональних заходах і надає знижки та цінні платформи для просування бренду.
 • Академія Дистиляції (майстер-класи, тренінги, семінари): за допомогою теоретичного матеріалу, практичних занять та дегустаційних заходів, надається якісне навчання для тих, хто хоче почати власну справу, працювати в галузі міцних алкогольних напоїв, або підняти свій професіональний рівень виробництва окремих категорій алкогольних напоїв. Члени UCDA мають певні знижки на відвідування всіх освітніх заходів.
 • Відносини із засобами масової інформації: UCDA постійно публікує на своїх інформаційних майданчиках своєчасну і надійну інформацію (соцмережі і веб-сайт). UCDA захищає і просуває крафтовий напрямок в ЗМІ і відіграє активну і центральну роль в обговореннях крафтового ринку в Україні.
 • Галузеві звіти «Тільки для членів»: UCDA періодично збирає і поширює достовірну інформацію про зростання галузі, обсяги виробництва за категоріями й інші важливі дані, що стосуються крафтової галузі.
 • Щомісячний бюлетень «Польові зведення»: щомісячний інформаційний бюлетень, присвячений учасникам, що висвітлює події асоціації, галузеві новини і новини про зміни, інновації і проблеми.
 • Журнал CraftSpiritsUA: двомісячний цифровий журнал UCDA, який містить інформацію і аналіз, які необхідні невеликим незалежним виробникам спиртних напоїв та суміжним підприємствам для роботи на сучасному ринку складних крафтових напоїв, а також для споживачів.

Якщо ви зацікавлені в приєднанні до UCDA, заповніть, будь ласка, форму нижче, надавши деякі відомості про вашу компанію. Наш керівник відділу обслуговування учасників зв'яжеться з вами, щоб допомогти обробити вашу заявку.

Для отримання додаткової інформації звертайтесь:

Приєднатися

Вам є 18 років?