Ви є тут

Calvados — Open Tasting competition

Ну, ось і відбувся наш перший тур у рамках діяльності Асоціації!

Маленький звіт про нашу дегустаційну подорож!

28 лютого, в останній робочий день зими 2020 року.

Ми відвідали славнозвісне підприємство в місті Бучачі  Galicia Distillery. Відбулася дуже цікава екскурсія підприємством та професійна дискусія. Також пройшов регіональний дегустаційний конкурс «Яблуко и груша витримані тип Calvados  Open Tasting competition».

Місцем проведення стало підприємство ПрАТ Galicia Distillery. Велика подяка генеральному  директору Володимиру Татаринову за організацію та головному інженеру Мирославу Сиваничу за цікаву єкскурсію.

Вже вдруге (в загальних рамках крафтового руху України) конкурсним майданчиком стає індустріальне підприємство.

Перевагою подібного роду практик є, перш за все, проведення змагальної частини в рамках професійних галузевих вимог. А також  обов'язкова участь в експертному журі фахівців підприємства.

Подія проходило під егідою Ukrainian Craft Distillers Association,  при активній допомозі Павла Макагона (WineIdea). Взяли участь виробники — члени Асоціації та виробники — члени клубу «Перегон -18», а також члени АСУ  Association sommelier of Ukraine (Шевирьов Сергій). Особливим гостем була Катерина Конєва і спеціалізована група видань Технодрінк.

Обов'язкова програма конкурсу включила  16 зразків (зокрема, ряд найменувань від Galicia Distillery).

Переможців та лауреатів визначили за експрес-схемою.

 

29 лютого – останній день зими!

Блакитне небо та яскраве сонце!

Дуже крутезна екскурсія містом Бучач, багато цікавого нам розповів наш екскурсовод Микола.

Старовинні замки та церкви, багата історія та дуже смачна кава в Арт-дворику на Агнона.

Друге місце нашого дегустаційного туру  село Швейків у Монастириському районі Тернопільської області. Там Андрій Закревський з партнерами зайнявся відродженням садів, виноградників та виготовленням якісних натуральних алкогольних крафтових напоїв.

Нас дуже радо зустріли, розповіли чудову історію зародження ТМ «Швейків», показали сади, виноградники, ягідні плантації. Ми спробували напої: вино, дистиляти. Багато говорили про розвиток крафта, ділились професійними секретами та порадами.  Ми були вражені — напої та краєвиди надихають. Крафту бути!

Великій потенціал є у ТМ «Швейків, заявляємо це цілком впевнено! Запрошуємо відвідати та насолодитися напоями та краєвидами!

Особлива подяка Сергію Бахіна (Патріотичні екскурсії України).

Вам є 18 років?